Prowadzenie Karty Podatkowej

Prowadzenie Karty Podatkowej

Dowiedź się więcej

Prowadzenie karty podatkowej jest jedną z najprostszych i najwygodniejszych form opodatkowania dla małych przedsiębiorców. W DP Delta oferujemy kompleksową obsługę księgową dla podatników korzystających z karty podatkowej. Zajmujemy się m.in.:

  • przygotowaniem i złożeniem wniosku o zastosowanie opodatkowania w formie karty podatkowej,
  • ustaleniem wysokości stawki podatku w zależności od rodzaju i zakresu prowadzonej działalności,
  • sporządzaniem i przekazywaniem deklaracji o wysokości składki na ubezpieczenia zdrowotne,
  • terminowym dokonywaniem wpłat podatku w formie karty podatkowej,
  • informowaniem o zmianach przepisów dotyczących opodatkowania kartą podatkową.


Dzięki naszej pomocy nie musisz martwić się o prowadzenie ksiąg, składanie zeznań podatkowych ani wpłacanie zaliczek na podatek dochodowy. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej oferty!

Niestety nie. Od 2022 roku z karty podatkowej mogą korzystać tylko ci podatnicy, którzy kontynuują opodatkowanie w tej formie po 31 grudnia 2021 roku. Jeśli rozpoczynasz działalność gospodarczą lub planujesz zmienić formę opodatkowania, musisz wybrać inną opcję, np. ryczałt od przychodów ewidencjonowanych lub podatek liniowy.

Zostaw nam wiadomość

Pracujemy w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00
Administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Delta Monika Graczyk - Żokowska ul. Marklowicka 25 ,44-300 Wodzisław Śląski. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub drogą elektroniczną pod adresem biuro@dpdelta.pl
Na wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin.