Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Siedziba firmy

ul. Marklowicka 25, Wodzisław Śląski

Filia firmy

ul. Grunwaldzka 19 lok 2.16, Poznań

Telefon sekretariat

Telefon do biura

Wypełnij nasz formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę

Zależy Ci na sprawnym kontakcie i rozmowie z ekspertem, który zajmie się Twoim przedsiębiorstwem? Dobrze trafiłeś ! Skontaktuj się z nami a my odpowiemy na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Delta Monika Graczyk - Żokowska ul. Marklowicka 25, Wodzisław Śląski. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym formularzem lub drogą elektroniczną pod adresem biuro@dpdelta.pl

Najwyższa jakość usług

Dbamy o najwyższe standardy w obsłudze klienta, świadczymy usługi w bezpieczny i co najważniejsze odpowiedzialny sposób. Na codzień budujemy zaufanie gwarantując naszym klientom 100% satysfakcji z naszych usług.

Nasza misja i cel

Jesteśmy dla wszystkich przedsiębiorców i osób prawnych. Ciągle poszerzamy wiedzę i szukamy nowych metod na rozwiązywanie zagadnień księgowo - podatkowych. Szkolimy praktycznie a nie tylko teoretycznie.

POMOC

Ogólne pytania i odpowiedzi

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, w sekcji pomoc znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Powodzenia.

Podstawowe informacje

Postaw na wiedzę ekspercką, nasz dedykowany specjalista poprowadzi za Ciebie księgowość i zapewni Ci doradztwo księgowo – kadrowe na każdym etapie prowadzenia Twojej firmy.