Szkolimy praktycznie a nie teoretycznie to nasz motto , Organizowane przez nas szkolenia mają charakter warsztatów praktycznych oraz pomagają w zdobyciu umiejętności z dziedziny Księgowości, Kadr, Prawa, Ordynacji Podatkowej, Ustawy o Rachunkowości itp.  Posiadane wieloletnie doświadczenie branżowe pozwala nam na skupieniu się na aspektach bieżących co daje gwarancje iż Kursanci nabywają wiedzę bieżącą oraz merytoryczną. Nasze zajęcia mogą mieść charakter otwarty lub zamknięty

Szkolenia organizujemy w naszej firmie w Wodzisławiu Śląskim . Dogodna lokalizacja to jednak nie wszystko – dbamy o warunki, w jakich szkoleni są nasi Klienci. Zajęcia przygotowujemy w komfortowej klimatyzowanej  Sali która jest wyposażona w nowoczesny multimedialny sprzęt.

Jeżeli chciał/a byś abyśmy zorganizowali szkolenie zamknięte dla twojego zespołu zapraszamy do kontaktu.

Szkolenie z podpisywania sprawozdania finansowego ePUAP - bilety

Szkolenie jest przeznaczone do wszystkich osób sporządzających sprawozdania finansowe jak również dla członków zarządu czy właścicieli firm jednoosobowych, którzy zgodnie z nowymi przepisami sprawozdania te muszą podpisać. Szkolenie obejmuje praktyczne wskazówki:

 

1. Kto musi podpisać sprawozdanie finansowe za rok 2018?
2. W jaki sposób należy podpisać sprawozdanie?
3. Jak stworzyć konto na profilu epuap?
4. W jaki sposób wgrać sprawozdanie do systemu?
5. Co dalej zrobić z podpisanym sprawozdaniem?

W cenie szkolenia wliczone są materiały i przerwa kawowa.​

Przewiń do góry